photo1
bet365-handball-live

Шандонг Дешен Машини Производство копродукции, ООД Македонски

Машина за дупчење со единечен / двоен / четири вретен пиштол

Опсег на дупчење со дупки: 1мм-40мм

Длабочина на дупчење на дупката: до 4000мм

Достапен е автоматско вчитување и вчитување на системот

Апликација:Медицински инструмент, автомобилски, воздушната, мувла и умирање, хидраулична опрема, војска и сл

photo2
online-betting-apps-list

Шандонг Дешен Машини Производство копродукции, ООД Македонски

Контрола на ЦПУ: Оската X, Y, Z се контролира со ЦПУ

Цврсто дупчење:3мм-100мм (БТА и комбиниран систем за дупчење со пиштоли)

Длабочина на дупчење на дупката:до 3000мм

Машински работен систем: Дупчење со пиштоли и работна маса што може да се индексира со инструменти за дупчење со пиштоли е по избор

Апликација: Таа има функција на дупчење права дупка, наклонета дупка, слепа дупка и чекор-дупка.

Широко се користи во автомобилската индустрија, моторната индустрија, индустријата за мувла, воената индустрија, воздушната индустрија, хидрауличното тело на вентилот, вратилото на менувачот и другите делови на обработка на мали дупки.

photo03
online-gaming-nj

Шандонг Дешен Машини Производство копродукции, ООД Македонски

Цврсто дупчење: 20мм-150мм

Контра здодевно / гориво: 20мм-800мм

Трепкање на дупката:50мм-800мм

Оваа машина е специјална машина за обработка на цилиндрични делови со длабоки дупки, која е погодна за дупчење и здодевни цилиндрични делови со длабоки дупки. За време на дупчењето, се усвојува БТА режим, односно, фидерот за нафта снабдува масло, а сечењето се испушта од внатрешноста на цевката за вежба до корпата за отстранување на чип на задниот дел од креветот низ областа за сечење. Кога е здодевно, маслото се храни на крајот од здодевната лента, а чипот се испушта во корпата за отстранување на чип на главата на машината низ областа за сечење.

photo04
kopanito-all-stars-soccer

Шандонг Дешен Машини Производство копродукции, ООД Македонски

индексирани пиштоли за вежбање: 11,5мм-50мм

безобразни пиштоли за вежбање:3мм - 45мм

цврсти вежби со карбид пиштол:1мм до 12мм

BTA вежби:17мм-160мм

teen-patti-chart

Пробив

 • Shandong Deshen Machinery Manufacturing Co., Ltd

Шандонг Дешен Машини Производство копродукции, Ltd е основана во 2017 година, со седиште во Дежоу, Шандонг, Кина. Тоа е сестринска компанија на Dezhou Drillstar Cutting Tool Co., Ltd. (www.drillstarcuttingtool.com). Дешен е професионална компанија ангажирана во продажба, производство и технички услуги на машини за дупчење со длабоки дупки, алатки и додатоци за дупчење со длабоки дупки, како и услуга за преработка со голема прецизност.

Со седиште во Дежоу Сити, провинција Шандонг, услужната област ги опфаќа Кина и Југоисточна Азија, Блискиот исток, Јужна Америка, Европа и други региони. Производите широко се користат во воздушната, нуклеарната енергија, ветерната енергија, производството на машини, автомобилската индустрија, медицинската опрема, локомотивата бродоградба, индустријата за мувла, индустријата за јаглен и нафтата, воената и така натаму. Компанијата ја зема побарувачката на клиентите како цел и „искрена услуга, научна и технолошка иновација“, како принцип на претпријатието; технологија од прва класа, првокласен квалитет на производ и услуга од прва класа се вечна заложба и потрага по Дешен.

 • Step Indexable Gun Drills

  india scire

  Алатките за чекори и пилоти можат да бидат вклучени во апликација за да се елиминираат две-три последователни операции во една дупка. Употребата на чекор алатка драматично го намалува времето на циклусот, отпадот и ексцентричноста помеѓу дијаметарот. ЧЕКОРНИ ГАНДРИЛИ Чекорните вежби имаат ограничувања во производството во зависност од опсегот на екстремни дијаметар во чекорите. Посебен развој на карбид понекогаш може да биде неопходен заради локацијата на течноста за ладење. Покрај тоа, прекинувачи за чипови може да бидат потребни поради недостаток на внатрешен агол при ...

 • Round bar drilling deep hole machine

  espn live soccer schedule

  Машинскиот кревет и водечката железница се фрлаат во едно тело, а машинскиот кревет се третира со природно стареење повеќе од две години за да се обезбеди стабилно работење на машината Главни додатоци: увезени од Европа, Америка, Јапонија и Тајван Контролен систем: Omron NC или Агент на ЦПУ од нова генерација: Агент за длабоки дупки Искар, дупчалка, пиштол, пиштол за пиштол

 • Three coordinate deep hole drilling machine

  sportium casino blackjack

  Машина за дупчење со пиштоли со три оски се користи за дупчење на координатните дупки на работното место. Може да дупчи директно, дупка со отвор, низ дупка, слепа дупка и отвор за дупчење. Постојат шест серво оски на машината: X-погонска работа се движи во хоризонтална линија, ролери линеарно водечки шини. Контрола на ЦПУ. Yaxis вози работа се движи во вертикално, ролери линеарно водечки шини. Контрола на ЦПУ. Блок избалансиран. Брза алатка за сечење погон Z, рак на линеарно водечко шини, контрола на ЦПУ. Оска W: Контролирајте го растојанието помеѓу столбот an ...

 • Combinde BTA and gun drilling machine

  cricket betdaq

  Нашата компанија дизајнира комбинирана машина за дупчење со длабочина од три оски, која може да усвои систем за дупчење со села и БТА, што ќе ги задоволи пошироко побарувачката за дупчење на некои компании на компанијата. Машина за кратко време: Метод за мерење, Мешање и дупчење BTA Опсег на спојување φ10-φ30мм БТА опсег за дупчење φ25-φ80mm Длабочина на дупчење со длабочина од 500мм / 1000мм / 1500мм / 2000мм мозочен удар: 500мм / 1000мм / 1500мм / 2000м ...

 • Double spindle CNC gun drilling machine

  ladbrokes live scores

  Материјал за кратко време: Опсег на галантерија Φ3 ~ Φ20mm / Φ3 ~ Φ30mm / Φ6 ~ Φ40mm Машина за забивање максимална длабочина 500/1000/1500/2000/2500 mm Максимална должина и однос дијаметар на дупката 100: 1 ОД опсег на работа Φ15 ~ Φ100мм Метод за спојување двојно вретено, погодно за работа со вратило или тркалезна лента. Headstock: управувајте ја ротирачката работа, брзина на конзистентност 117r / min CNC контролер систем SIEMENS / FANUC / GSK Водич железница усвојува линеарен водич шини ЦЕЦ контролер систем SIEMENS / FANUC / GSK Машини параметри Machine Модел Z ...

hot-girl-summer-lyrics-tyga

Прва услуга

 • sportsbook bonus

  После 2 месеци производство, ZK21006 беше испробан и тестиран, толеранцијата и површинските грубости на работното парче беа прилагодени од клиентот. Сега е подготвено да се испорача на клиент. Бр. Опис Параметар 1 Опсег со дијаметар на дупката Φ1-Φ6mm 2 Максимална длабочина на дупчење (Z) 100mm ...

 • roulette wheel payout

  14 до 16 октомври 2019 година, Дежоу Дрилстар сечење алатка копродукции, Ltd присуствуваше на Кингдао конверзија на нови и стари изложба на кинетичка енергија. Од 14-ти до 16-ти октомври 2019 година, Дежоу Дешен учествуваше на Кингдао Нов Енер ...

webmaps
ipl newsipl live scoreipl 2021india pro kabaddigirish ernakgambling websitesfunbet reviewfree roulettefree blackjackfifa rabonakabaddi 2021kabaddi gameskabaddi in tamilkabaddi resultkane williamsonleovegasleovegas gaming
texasPokerrulesPlayHoldemStrategyTipsLearnlimitonlinepokerstarsmoneymultiplayergamblingquickBlackjackBlackrealcodechefmeaningslotmachinestrategWinningCasinoNewbiesFournierbettingwebsiteTricksBoardGameGeekMobileBestAdvantagesNationalMinnesotaColoradoVirginbetwayCasumoBet